Ambra Hali Gali - Hovawart
chovatelská stanice von Bobble

 Něco o mně

 

Jmenuji se Arnie a narodil jsem se v chovatelské stanici von Bobble, jako poslední štěňátko z vrhu A, a protože jsem byl velký mazel už od miminka, páníčkové maminky Ambry Hali Gali se rozhodli, že si mě nechají.

Mám rád lidi, děti, zvířátka a hlavně svou rodinu, maminku Ambru, ségru Aťulku, které jako správný chlap pořádně hlídám a opečovávám. Miluju své páníčky, hlavně paničku, taky proto mi říkají mamánek a brouček smiley, ale když se mi někdy nechce poslouchat, tak na mě volají Arnošte, Áro, ty hroudo laugh, né, že bych nechtěl poslechnout, ale jsem duší romantik, a když se zakoukám na motýlky na louce nebo začuchám do kytiček, nemůžu se od nich odtrhnout a přece hned utíkat, když mě panička volá laugh.

Jezdím na výstavy, odkud mám řadu úspěchů a taky chodíme s paničkou na cvičák, kde se připravujeme na další zkoušky wink.

Jak panička říká, jsem ňuňa, smíšek a rád každého opusinkuju a přivítám jako můj taťka Nasthus Animagus, jen na mě nesmí žádný psí kluk zavrčet, to si líbit nenechám, taky proto, že musím dávat pozor na holky (mamču a ségru), aby jim někdo nechtěl ublížit.

 

Můj svodový kód:             5/3a

Můj bonitační kód:           5/3a/S1/S - 1 třída chovnosti

Zdraví:                            DKK 0/0, DLK 0/0

Výstavy:                          C.I.E., Šampion ČMKU, Slovenský Grand Šampion,                                                                           Slovenský Šampion krásy, Český Junior Šampion,                                                       31výborná (21xV1, 6xV2, 2x V3, 2xV), 4x CAJC,                                                     3x BOJ, 18x CAC, 7x Res. CAC, 3x BOB, 2x BOS, 2x BD,                                           4x Res. CACIB, Vítěz třídy, Krajský vítěz,2x nejhezčí pár                                         psů (z toho na Klubových výstavách 2xV1, 1xV, 1xCAJC,                                             1xBOJ, 1xCAC, 2x nejhezčí pár psů se svojí maminkou                                               Ambrou)

Zkoušky:                         ZZO

 

    

    

   


© Dagmar Kozlíková