Ambra Hali Gali - Hovawart
chovatelská stanice von Bobble

 

 

Aktuality

 

 

 

 

 

 

30.9.2023

Dnes přicházíme se smutnou zprávou, náš velký bojovník Artušek 14.9.2023 odešel za duhový most do psího nebe. Před necelými dvěma roky mu byla diagnostikována nemoc s prognózou pár měsíců života a páníček Vašek udělal vše pro to, aby se měl Artušek dobře a dožil plnohodnotný život, dal mu navíc skoro dva roky štastného života, Artušek odešel klidný a spokojený. Vašku, moc Ti děkujeme, že jsi byl Artuškovi věrným přítelem do jeho posledních chvil, děkujeme za všechno !!! 

   

 

6.4.2023

Máme pro Vás novinku heartsmiley, dnes se podařilo a naše Koniška, doufáme bude maminkou. Za tatínka si vybrala krásného elegána jménem Bady Čerchovské hvozdy, byla to láska na první pohled. Z tohoto spojení by se měli narodit krásný, statný, pořádný hovawarti smileylaugh, Věříme, že příroda dá a za měsíc na ultrazvuku miminečka uvidíme heartheartheart.

Connie von Bobble                           Ch. Bady Čerchovské hvozdy

(Koniška, Tonda)                        (Baru)

Datum narození: 17.7.2017                        Datum narození: 27.2.2014

Otec: JCh. Bernie Black Prim                              Otec: Conty Lexova smečka

Matka: Ch. Atisha von Bobble                              Matka: Angie Čerchovské hvozdy

DKK: 0/0, DLK: 0/0                                             DKK: 0/0

Další vyšetření: -                                                    Další vyšetření: DM genotyp N/N, štítná žláza v normě

Bonitační kód: 5/1a/D2,S5/S                               Bonitační kód: 5/3a/C2,N3/S

Výstavy: CAC                                                          Výstavy:  Ch H, Ch PL, BIG II-2. místo, BOB (2x),

                                                                                                    CAC (7x), CWC (3x), Krajský vítěz, NPwR,

                                                                                                    Oblastní vítěz, Res. CAC (4x), Res. CACIB (4x)

                                                                                                    Vítěz třídy (2x)

 

28.3.2023

Dnes náš vrh A slaví krásné jedenácté narozeniny, přejeme našim pejskům všechno nejlepší, ať jim slouží zdravíčko a posíláme pozdravy i za duhový most mamince Ambušce a malé Ambrušce heartheartheart.

 

 
  
 

12.1.2023

S velkým smutkem píšeme tuto zprávu, naše Boniška včera večer odešla za duhový most. Je nám to moc líto, paničce Jarušce děkujeme, že se Boniška měla moc dobře a prožila šťastný život 🖤.

 

19.8.2019

Dnes jsou to tři roky, kdy nám naše Ambruška odešla za duhový most. Nikdy nezapomeneme heart.

 

1.8.2019

 

29.7.2019

Náš Arnoštek je tatínkem smiley laugh, Amazonka dnes porodila 5 štěňátek ve složení 2 plavé a 2 znakaté holčičky a 1 plavý kluk, štěňátka se mají čile k světu a mamina je velká šikula, moc dobře se o ně stará.

Zájemci o štěňátka můžete kontaktovat páníčky na

Mobil: 724052673
E-mail: a.hanzalkova@seznam.cz
Web: http://hovawartrudolfov.wordpress.com

 

17.7.2019

 

21.6.2019

Dnes jsme dostali krásnou zprávu, Amazovka volala Arnoštovi a sdělila mu, že bude tatínkem laugh, máme velikou radost a myslíme na maminku, aby vše dobře dopadlo.

 

31.5.2019

Za našim Arnoštkem přijela v pondělí 27.5.2019 nevěsta, krásná Aimy ze Žďárské vrchoviny a protože si pejsci móóóc padli do oka, přijela Amazonka (jak jí říkají páníčkové) ještě i ve středu :-) :-). Doufáme, že příroda dá, a že za necelý měsíc Amazonka zavolá Arnoštkovi, že bude tatínkem :-).

    

 

26.5.2019

Naše Connie 3.5.2019 absolvovala rentgeny kyčlí a loktů s výsledkem:

DKK- A/A
DLK- 0/0

máme velkou radost, že má naše slečna klouby v pořádku wink.

 

22.5.2019

19.5.2019 jsme se vydali ukázat na Mezinárodní výstavu v Litoměřicích, přijeli i Bekkynka a Casper, páníčkům děkujeme za účast ;-). Posuzoval pan rozhodčí Stojmenovič Nenad (SRB) a dostali jsme :-D ;-)

Arnie V2 Res. CAC, Res. CACIB
Connie V1 CAC
Casper V2 Res. CAC
Bekky V2 Res. CAC

 

18.5.2019

Po delší době jsme vyrazili na výstavu - Speciální výstava hovawartů Knížecí rybník u Tábora 11.5.2019, rozhodčí Gabriela Hölbacher  (A) a Beatrice Holder (D), vedli jsme si moc pěkně s výsledky:

Arnie V
Atiška V4
Coniška V4
Bekky V
V soutěži o Nejlepší pár psů Arnie s Conniškou obsadili druhé místo

Přijel nám fandit i Casper s Ariadnou, děkujeme všem za účast a príma strávený víkend B-).

   

   

 

30.4.2019

Naše štěňátko Casper byl na rentgenech a výsledek je DLK 0/0 a DKK A/A. Máme velkou radost a paničce děkujeme, že vyšetření absolvovala. smileylaugh

 

29.3.2019

 

4.3.2019

Pozdravy od našich štěňátek, páníčkům moc děkujeme, že s námi zůstávají v kontaktu a posílají nám informace o štěňátkách s fotkami, máme velkou radost.

 

16.2.2019

Amruško naše, dnes bys slavila své 11té narozeniny, posíláme přání za duhový most, chybíš nám moc, myslíme na Tebe.

 


12.2.2019

Přišla nám dobrá zpráva, včera náš Coddy absolvoval  rentgeny kyčelních a loketních kloubů s výsledkem negativní, DKK A/A a DLK 0/0. Máme velkou radost a páníčkům moc děkujeme.

 

26.1.2019

 

18.12.2018

Se slzami v očích píšeme tutu zprávu, 23.10.2018 naše malá Ambruška náhle odešla za duhový most. Je nám to moc líto a páníčkům děkujeme za lásku a péči kterou Ambrušce dali a mohla prožít tak krásný život.

 

14.10.2018

Arniemu konečně dorazil potvrzený titul C.I.E. - Mezinárodní výstavní šampion 🏆🏆🏆

 

19.8.2018

Dnes jsou to dva roky, kdy nám naše Ambruška odešla za duhový most, vzpomínáme holčičko a nikdy nezapomeneme heart.

 

17.7.2018

 

12.7.2018

Arnoštkovi byl dne 10.7.2018 udělen titul Šampion ČMKU smiley, máme velkou radost a jdeme slavit, bez věnce vuřtíků se to neobejde smiley laugh.

 

1.7.2018

Vyrazili jsme na Národní výstavu do Klatov, doprovodili nás náš Casper s Ariadnou, posuzoval pan rozhodčí Petr Řehánek (CZ) a vyběhali jsme si:

Arnie V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS
Connie VD
Casper VD
Ariadna V1

Arnie získáním tohoto CAC ČMKU splnil podmínky pro udělení titulu Šampion ČMKU a panička už vypisuje žádost smiley smiley smiley.
Paničce našeho Kašpárka (Caspera) děkujeme za účast  a budeme se těšit na další setkání.

   

    

 

19.6.2018

Byli jsme navštívit našeho Beníčka (Artabana) a moc vřele nás přivítal smiley. Má se moc dobře, pánícči poslouchají jak mají smiley laugh. Děkujeme za příjemně strávené odpoledne.

 

29.5.2018

V sobotu 19.5. jsme se zúčastnili Klubové výstavy na Knížecím rybníku a protože se v neděli 20.5. konal svod mladých, kam dorazili všechny naše štěňátka z vrhu C, měli jsme velké zastoupení našich von Bobblat i na výstavě. Posuzovali rozhodčí Michael Kunze (psi), Brit Wuchert (feny) a i když hodnotili velice přísně štěňátka si vedla dobře, v kruhu se chovala ukázkově. S výsledky:

Arnie - V2, Res. CAC

Atisha - V

Bekky - V4

Connie - V

Casper - VD

Cleofáš - VD

Cita - VD

Corra - V

V soutěži chovatelská stanice jsme se na bednu nedostali (různorodost barev), ale v soutěži nejhezčí pár psů si Arnie s Connie odnesli pohárek za třetí místo.

V neděli na svodu mladých nás ohodnotili poradci chovu Slezák a Štěrbová:

Casper - 5/1a (bez vad)

Cleofáš - 5/2a/E3 (menší ucho)

Coddy - 5/2a/A4,D2,E4 (zdvojení zubů, světlejší oko, špatně nesené ucho)

Cita - 5/2a/A1,N3 (klešťový skus, háčkující ocas)

Connie - 5/1a/N3 (háčkující ocas)

Corra - 5/2a/E3,E4 (menší a špatně nesené ucho)

Počasí nám tento rok vyšlo, snad poprvé jsme nezmokli laugh. Užili jsme si prima víkend. Všem páníčkům našich štěňátek moc děkujeme za účast a za to, jak vzorně se starají o štěňátka, všichni vypadají šťastně a spokojeně a hlavně vymazleně s úžasnou povahou. Děkujeme a budeme se těšit na další setkání smiley.

Další fotky zde ->

 

6.5.2018

Dnes se jela Koniška vystavit na Mezinárodní výstavu do Prahy, posuzovala paní rozhodčí Gabriela Ridarčíková (SK) a vyběhali jsme si ocenění V2. Ostatní pejskové nám fandili z domova a aby měli taky nějakou akci, když nebyli na výstavě, tak jsme odpoledne napustili bazének laugh

    

    

 

3.5.2018

V neděli jsme vyrazili na Mezinárodní výstavu do Českých Budějovic, kde se poprvé vystavovali i naše nejmladší štěňule Connie a Casper, na to že měli premiéru byli oba jak starý mazáci smiley, prostě to mají v genech smiley, po dlouhé době se účastnila i naše "malá" Ambra a její  dceruška  Andy, která ve třídě mladých porazila naší Konišku a ve finále i Bekkynku o titul BOS laugh, posuzoval pan rozhodčí Roland Spoerr (A) s výsledkem

Connie V2
Casper V2
Bekky V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
Ariadna V4
Ambra V3
Andy z Opárenských hvozdů V1, CAJC, BOJ a BOS

    

    

                                                          

 

2.5.2018

Po dlouhé době se ozýváme s novinkami, konec roku 2017 jsme strávili na horách v Albeřicích na Staré celnici, byla to zas taková naše "psí sešlost" přijela se na nás podívat naše Bekkynka s paničkou a náš Casper s nevěstou Ariadnou a taky s páníčkama smiley a navštívila nás tam také naše teta psí doktorka Marcelka, moc jsme si to užili smiley. Nový rok 2018 pro nás nezačal moc dobře, onemocněla nám panička a tak jsme spíše zaháleli, zůčastnili se pár výstav kde nás vystavoval páníček, panička když mohla tak jen dohlížela. Jezdila s námi naše Bekkynka a Ariadna a posbírali jsme pár titulů. Trošku (panička hubuje že hóódně  hóódně trošku) jsme zvlčeli, ale už nás zas začíná pérovat, tak se snad už vše vrátí do starých kolejí smiley. Holčičky nám mezitím pěkně vyrostli a jsou to velké slečny, jen pořádné neposluchy, ale už mají slíbeno že půjdou do školičky a budou se učit a učit a učit smiley.

14.1.2018 Hanácká výstava Brno, rozhodčí pan Vladimír Piskay (SK)
Arnie V3, Bekkynka V2, Res. CAC, Ariadna V1

21.1.2018 Mezinárodní výstava Lubin Polsko, rozhodčí pan M. Redlicky (PL)
Arnie V1, CWC, Res. CACIB, Bekkynka V1, CWC, CACIB, BOS a splnila tím podmínky pro titul Champion Polska, který byl Bekkynce udělen 21.2.2018, máme obrovskou radost, byla velká gratulace smiley.

3.2.2018 DUO Cacib Brno, rozhodčí pan Ake Cronander (SWE)
Arnie V3, Bekkynka V2, Res. CAC, Ariadna VD3

4.2.2018 DUO Cacib Brno, rozhodčí pan Roberto Schill (RO)
Arnie V3, Bekkynka V3, Ariadna V1, CAC, BOJ

3.3.2018 Mezinárodní výstava Zielona Góra Polsko, rozhodčí Petr Řehánek (CZ)
Arnie V1, CWC, CACIB, BOB, BEST DOG, Ariadna C1, CWC, CACIB, BOS. Náš Arnoštek tím splnil podmínky pro udělení titulu C.I.E (Mezinárodní výstavní šampion) máme radost, že to náš broučan dotáhl tak daleko smiley

8.4.2018 Národní výstava Ostrava, rozhodčí paní Anna Kochan (PL)
Arnie V1, CAC, Bekkynka V2, Res. CAC, Ariadna VD
Tady nám přijela fandit naše Boniška s paničkou, to bylo ňuchňání smiley. Z Bonišky se stala opravdová psí dáma, krásně zmohutněla. Paničce moc děkujeme že jsme se mohli vidět smiley.

Bekkynka se 15.4.2018 zůčastnila Klubové výstavy hovawartů na Slovensku kde získala titul V2, Res. CAC, moc gratulujeme smiley.

Další fotky zde ->

 

29.3.2018

U nás doma slaví Atiška s Arnoštkem, dostali dorta a aby to nebylo holčičkám líto, uplácala panička i pro ně smiley.

  

   

 

16.2.2018

Beruško naše, dnes bys oslavila své 10té narozeniny, je nám moc smutno, že tu nejsi s námi. Vzpomínáme holčičko naše.

 

26.1.2018

 

25.1.2018

Pozdrav od Barnabáška

 

4.1.2018

 

3.1.2018

Pozdrav od Citušky

 

3.1.2018

Pozdrav od Coddyho

    

    

 

 


Rok 2017 naleznete v archivu (do archivu)

Rok 2016 naleznete v archivu (do archivu)

Rok 2015 naleznete v archivu (do archivu)

Rok 2014 naleznete v archivu (do archivu)

Rok 2013 naleznete v archivu (do archivu)

Rok 2012 naleznete v archivu (do archivu)

Rok 2011 naleznete v archivu (do archivu)


© Dagmar Kozlíková