Ambra Hali Gali - Hovawart
chovatelská stanice von Bobble

Něco o mně

 

Jmenuji se Atisha a narodila jsem se v chovatelské stanici von Bobble, jako první štěňátko z vrhu A mamince Ambře Hali Gali, a protože jsem na paničku vykoukla jako první a byla jsem jediné černovlasé štěňátko, panička rozhodla, že zůstanu doma. Říkají mi Aťulko, Ťaťko, Aťí, ty naše černovlásko a taky někdy prdelinko smiley

Panička o mě říká, že jsem taková dámička, mazlím se jen když já chci, ale pak se hóóódně a dlouho mazlím smiley. Mám ráda lidi a všechny zvířátka a děti, ty mám chuť furt pusinkovat a hlavně miluju svou rodinu, maminku Ambru a bráchu Arnoštka, moc hezky se o mě bráška stará, furt mě opečovává a dává na mě pozor, aby mi někdo neublížil a taky moc miluju páníčky.

S paničkou chodíme na cvičák a prý jsem velká šikulka, nejšikovnější z naší psí rodiny, bývám pyšná, když mi to panička říkává, cvičení mě moc baví, tak ráda plním povely smiley. Taky jezdíme na výstavy a vedu si moc dobře, slavím mnoho úspěchů.

 

Můj svodový kód:             5/2a

Můj bonitační kód:           5/2a,4d,4f/K1/S - 1 třída chovnosti

Zdraví:                            DKK 0/0, DLK 0/0

Výstavy:                          Slovenská Šampionka krásy, 27výborná (9x V1, 12x V2,                                                          2x V3, 3x V4, 5x V), 2x CAJC, 2x BOJ, 5x CAC,                                                                           12x Res. CAC, 3x Res. CACIB, 2x BOB, 1x BOS, 2x BB,                                              (z toho na Klubových výstavách 1x V1, 1x V2, 1x CAC,                                                1x Res. CAC, 2x V)

Zkoušky:                         ZOP

 

    

   

   

    


© Dagmar Kozlíková