Ambra Hali Gali - Hovawart
chovatelská stanice von Bobble

Něco o mně

Jmenuji se Connie a narodila jsem se 17.7.2017 v chovatelské stanici von Bobble ve třetím vrhu mamince Atišce von Bobble a protože si panička od prvního vrhu přála černovlasé štěňátko a narodili jsme se ve vrhu dvě holčičky, sice už měla panička vybranou ségru Kačenku, ale té bohužel, vlastně bohudík smiley nenarostla pusinka, má podkus, tak se panička rozhodla, že i já zůstanu doma. Převzala jsem velkou zodpovědnost pokračovat v chovu po babičce Ambře, předávat dál její geny.

Říkají mi Konie, Koniško, ty naše buťo a někdy taky Tondo, to když mi hrábne a začnu skákat na ségru a na maminku jako kluk, viděla jsem to u strejdy smiley. Taky mi říkají kruťiprďko, jsem veselá a často se směju, tak že kroutím celou zadinkou smiley, hlavně když na procházce někoho potkáme.

Panička říká, že jsem povahou celá babička Ambra, milá, hodná, klidná, vyrovnaná, ráda cvičím, ale nejraději lumpačím se ségrou. Chodíme s paničkou do školičky a jezdíme na výstavy, vedu si zatím moc dobře, už mám i první titul smiley. Miluji naší smečku maminku Atišku, strejdu Arnošta, ségru Konišku a páníčky. Máme se všichni moc rádi, prostě máme doma pohodu smiley.

 

Můj svodový kód:             5/1a/N3

Můj bonitační kód:           to mě teprv čeká

Zdraví:                            DKK 0/0, DLK 0/0

Výstavy:                           7x výborná ( 1x V1, 3x V2, 2x V3, 1x V4), 1x CAC a v                                                                  soutěži o nejhezčí pár psů (na Klubových výstavách se                                                strejdou Arniem) 1x třetí místo a 1x druhé místo

Zkoušky:                          snad nějakou dáme laugh

 

   

   

   

   

 


© Dagmar Kozlíková