Ambra Hali Gali - Hovawart
chovatelská stanice von Bobble

Něco o mně

jmenuji se

                                         Ambra Hali Gali

                       jsem zakladatelka chovatelské stanice

von Bobble

Doma mi říkají Bambule, Beruško, Zlatíčko, ale taky ty kozo a někdy dokonce i kačeno. Narodila jsem se 16. února 2008 v chovatelské stanici Hali Gali ve Zdibech u Prahy. V dubnu 2008 si mě přivezli domu moji páníčkové Dáša a Michal Kozlíkovi a společně bydlíme v Litoměřicích, kde pro mně založili i chovatelskou stanici, abych mohla mít miminka.      

                                                    

    Jsem tak trochu čertík po mamince, Halce Barte Prim.

 

 

 

   

Ale jinak jsem prý rozumbrada po tatínkovi Jekyllovi Royal     Safe.  

 

 

Nejvíc času trávím s paničkou. 
Chodíme s kamarády do školičky na cvičiště nebo na dlouhé procházky do přírody.

Jako správná dáma musím být vychovaná i když si občas ráda zalumpačím. Ale to pak stačí aby se na mě panička podívala a já hned vím jak se mám chovat.

No to víte my ženské si rozumíme i bez slov. Mám ráda lidi i všechny zvířecí kamarády.                                                                                                                            Ale to neznamená, že neumím ochránit paničku s páníčkem. Miluji své páníčky a tak na ně dávám pozor aby jim někdo neublížil. Moji páníčkové se mnou jezdí na  výstavy.   
Než vyrazíme na výstavu tak mě panička moc hezky načeše a já vím jak moc mi to sluší. I proto jsem si z výstav přivezla již několik vítězných pohárů a jsem na ně dostatečně hrdá. 

Ale baví mě i cvičit a to nejen proto že to dělá radost paničce ale mezi námi i proto že mi při výcviku panička dává dobrotky. Ale psssssss. Ať se o tom panička nedozví.

 

Můj svodový kód:             5/3a

Můj bonitační kód:           5/3a/S1, S5/S - 1 třída chovnosti

Zdraví:                            DKK 0/0, DLK 0/0

Výstavy:                          Mezinárodní výstavní šampion, Šampion Slovenska,                                                    Šampion Polska, 51x výborná (14xV1, 17xV2, 8xV3, 2xV4,                                          4xV), CAJC, 7x CAC, 3x CWC, 13x Res. CAC, 2x                                                        Res. CACIB, 3x BOB, Vítěz třídy mladých, Nejlepší mladý                                          plemene, 4x Vítěz třídy, Krajský vítěz, 3x CACIB, EAST                                          WINNER, velmi nadějná 4, 2x nejhezčí pár psů na Klubové                                        výstavě se svým synem Arniem z prvního vrhu

Zkoušky:                         BH, ZOP, ZPU 1, ZZO, FPr1


© Dagmar Kozlíková