Ambra Hali Gali - Hovawart
chovatelská stanice von Bobble

Něco o mně

Jmenuji se Cathi a narodila jsem se 17.7.2017 v chovatelské stanici von Bobble ve třetím vrhu mamince Atišce von Bobble a protože si panička od prvního vrhu přála černovlasé štěňátko, byla jsem ta vyvolená smiley. Pak se ale stalo to, že mi pořádně nenarostla pusinka a udělal se mi podkus sad a nejsem vhodná do chovu a aby panička mohla pokračovat v chovu s geny po babičce Ambře zůstala doma i ségra Connie smiley smiley. Mě to ale vůbec nevadí, užívám si života, nemám žádné starosti, panička mi ulevuje smiley. Na výstavách fandím, do školičky chodím jen občas a ze ségry mám radost, aspoň jsme dvě na lumpárny.

Říkají mi Kačí, Kačenko a když se mi nechce poslouchat a paničku rozčílím, tak mi říká Kateřinkooooo. Prý jsem nejdivočejší štěňátko ze všech vrhů, taky že jsem uječená a drzá smileysmiley, ale mám i kladné vlastnosti, jsem velký mazel, miluju naší smečku maminku Atišku, strejdu Arnošta, ségru Konišku a páníčky. O všechny se snažím pečovat, musím je furt omývat a pusinkovat. Panička o mě říká, že jsem dobrák od srdíčka.

Když jsem byla malinká, prohnali mě dvě zlé kólie, chtěli mě kousat, panička mě bránila, ale byla na to sama a když už k nám doběhla majitelka, tak mě v tom fofru strašně ta bába uhodila, měla jsem pak velký strach ze všech pejsků a z lidí. Panička pak semnou každý den chodila mezi pejsky a lidi, z pejsků už strach nemám, s těma se domluvím, ale u lidí si pořád nejsem jistá a i když mě panička kárá když na lidi štěkám a říká mi, že je vše v pořádku, tak si prostě vždy musím zaštěkat.

   

   

   

   

   

   

 


© Dagmar Kozlíková